شما می توانید با انجام مراحل زیر به خانواده تی تی بپیوندید

نحوه ایجاد حساب کاربری ( راهنمای ثبت نام )

1. در قسمت بالای سایت سمت چپ آیکونی سیاه رنگ به شکل آدمک وجود دارد که باید شما بر روی این آیکون کلیک کنید. 2. بعد از زدن این آیکون صفحه ای به شما باز می شود که حال با کشیدن صفحه به پایین با قسمت ثبت نام روبرو می شوید. 3. مشخصات مذکور از قبیل نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و رمزی دلخواه برای خود انتخاب میکنید و در انتها نیز همین رمز دلخواه خود را تکرار می کنید و کد امنیتی را نیز وارد می کنید. 4. فقط همین ! با زدن کادر ثبت نام شما به خانواده بزرگ تی تی می پیوندید و می توانید از آخرین اخبار مربوط به فروشگاه با خبر شوید. چنانچه باز هم موفق به انجام نشدید لطفا لینک مقابل را بزنید تا بصورت تصویری آموزش ساخت حساب کاربری را ببینید. ( آموزش ساخت حساب کاربری بصورت تصویری )

راهنمای ورود به سایت

توجه کنید برای اینکه بتوانید به سایت ورود کنید ابتدا باید حساب کاربری ( ثبت نام ) ایجاد کنید تا بتوانید با استفاده از رمز و شماره موبایل به پنل خود وارد شوید. 1. در قسمت بالای سایت سمت چپ آیکونی سیاه رنگ به شکل آدمک وجود دارد. بر روی این آیکون کلیک کنید. 2. بعد از زدن این آیکون صفحه ای به شما باز خواهد شد. حال همان طور که میبینید قسمتی با نام وارد شوید وجود دارد. اکنون می توانید با وارد کردن شماره موبایل و رمز دلخواه خود که در قسمت ایجاد حساب کاربری یا همان ثبت نام وارد کردید و همچنین پرکردن فیلد کد امنیتی به پنل خود در فروشگاه تی تی وارد شوید.

رمز عبور خود را فراموش کرده ام

در صورتی که رمز عبور دلخواه خود را فراموش کرده اید و نمی توانید به پنل خود در سایت وارد شوید مراحل زیر را انجام دهید : 1. بر روی آیکون سیاه رنگ که به شکل آدمک در قسمت بالای سایت سمت چپ است کلیک کنید. 2. حال دقیقا در پایین کادر مستطیل شکل کد امنیتی قسمتی با عنوان " رمز عبور خود را فراموش کرده ام " با فونت آبی رنگ وجود دارد که می توانید با ضربه زدن به آن وارد صفحه مربوط شوید. 3. شماره موبایل خود و سپس کدامنیتی را وارد کنید و سپس با کلیک بر روی ارسال کد ، رمز عبورتان به شما پیامک خواهد شد.

آیا بدون ثبت نام در سایت می توانم خرید کنم ؟

شما برای اینکه از تمامی مراحل خرید خود آگاه باشید حتما نیاز دارید در سایت تی تی ثبت نام کنید. توجه کنید در صورتی که در سایت ثبت نام کرده باشید هنگام سفارش محصول دیگر نیاز به پرکردن بعضی فیلد ها نخواهید داشت و چنانچه بدون ثبت نام قصد خرید دارید ما در مراحل ثبت سفارش شما را در سایت عضو خواهیم کرد. ایجاد حساب کاربری در سایت تی تی بسیار ساده و آسان می باشد و ما تلاش کرده ایم بهترین و ساده ترین روش را برای این کار انتخاب کنیم.

مزایای ثبت نام در سایت

شما با ثبت نام در سایت تی تی از آخرین پیشنهاد ها و تخفیفات فروشگاه با خبر خواهید شد و از تمامی مراحل ثبت سفارش خود آگاه می شوید. هر کالایی که دوست داشتید می توانید به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید و خریدی آسان و ساده داشته باشید. با این تفاسیر خدمات و تسهیلات فروشگاه تی تی نیز بهتر شده و راحت تر می توانیم به شما عزیزان در جای جای ایران خدمت رسانی کنیم.