happy new year

سال 98 هر چند تلخ تمام شد.

اتفاقات عجیب و ناراحت کننده ای در این سال به وقوع پیوست. از دردناک ترین این اتفاقات می توان به سیل ، شهادت سردار سلیمانی  و ... اشاره کرد. اما در انتهای این سال متاسفانه همه مردم با ویروس خطرناکی بنام کرونا دست و پنجه نرم می کنند. این ویروس درست است به خیلی از مشاغل آسیب زد و بازار را کاملا تحت تاثیر قرار داد اما باعث شد ویروس های کشنده تری را نیز به ما معرفی کند.

بله ! ویروس کشنده تری از کرونا

ویروس کشنده تر از کرونا از جنس خود ما انسان هاست. داروخانه ها یا کسانی که برای سود بیشتر ماسک ، دستکش و مواد ضدعفونی کننده را انبار کرده بودند تا چند هزار تومنی گران تر بفروشند و بیشتر سود کنند. میوه فروشانی که با بهانه درمان کرونا بعضی از سبزیجات  همچون سیر را به قیمت چند برابر فروختند.

کرونا را بهتر بشناسید

کرونا ویروسی خطرناک اما قابل احترام است. انسان هایی را به ما معرفی کرد که به خاطر پول شرف و وجدان خود را می فروشند.

اما ما باید جنبه های مثبت را نیز درنظربگیریم. جنبه مثبت هم کسانی هستند که فداکارانه در حال کار هستند و برای بهبود مردم تلاش شبانه روزی میکنند. پرستاران  و پزشکانی که واقعا کارشان کمتر از شهادت در جبهه های جنگ نیست ! 

همه ما مسئولیم

فروشگاه های اینترنتی مسئول هستند در این شرایط خدمت رسانی کنند اما صادقانه. داروخانه ها مسئول هستند که موارد مورد نیاز مردم از قیبل ماسک ، دستکش و مواد ضدعفونی کننده را با حاشیه سود کمتر بفروشند. و شما مردم هم مسئول هستید در خانه های خود بمانید